adresBorszewice Cmentarne 30A, 98-100 Łask

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon 601 689 023 

Telefon 781 234 343

Informacje o dystrybutorze wyposażenia budynków inwentarskich - Mibex z Łasku

Paszociągi i sprzęt dla trzody chlewnej

Firma MIBEX rozpoczęła działalność w Borszewicach Cmentarnych w styczniu 2015 roku, a jej właściciel Michał Białecki działa od wielu lat, zajmując się dystrybucją wyposażenia budynków inwentarskich. Kilkuletnia praca w charakterze przedstawiciela handlowego zajmującego się wyposażeniem ferm trzody chlewnej pozwoliła dobrze poznać rynek oraz potrzeby klientów. Sprzedajemy między innymi paszociągi spiralne, poidła smoczkowe, a także kojce i wygrodzenia – wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient.

Nasza firma zajmuje się doradztwem, sprzedażą wyposażenia, montażem i projektowaniem technologii w profesjonalnym programie DraftSight. Odpowiednie wykorzystanie nowości oferowanych przez rynek jest jednym z naszych priorytetów. To dzięki elastycznemu podejściu do propozycji możemy oferować najlepsze jakościowo wyposażenie chlewni, w tym na przykład kojce porodowe dla loch i ruszta betonowe dla bydła.

Polska produkcja – gwarancja jakości

W naszej ofercie posiadamy towar wysokiej jakości zarówno z renomowanych firm zagranicznych jak i od sprawdzonych polskich dostawców. Znajdą u nas coś dla siebie zarówno Ci, którzy szukają śrutownika do zboża, jak i osoby szukające mieszalnika pasz ZUPTOR lub rusztów betonowych Thye-Lokenberg. W kadrze Mibex znajdują się dobrze wyspecjalizowani pracownicy, którzy zajmują się montażem oraz prowadzą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny przez siedem dni w tygodniu. Jeżeli masz problem ze swoimi automatami paszowymi dla trzody chlewnej lub wentylacją do chlewni, to będziemy w stanie pomóc. Serwis Mibex obejmuje także między innymi obsługę kominów wentylacyjnych do chlewni i wiele więcej.

Naszym celem jest profesjonalne doradztwo które pozwoli klientowi zminimalizować koszty produkcji a zarazem zwiększyć jej opłacalność. Jesteśmy uczciwym i solidnym partnerem, działamy w taki sposób by kupiec lub zleceniodawca był zadowolony z naszej fachowej obsługi i chciał ponownie z nami współpracować. Oferujemy najlepszej jakości ruszta betonowe dla trzody, ruszta plastikowe i inne elementy, będące wyposażeniem budynków inwentarskich. Zachęcamy do sprawdzenia oferty, a także do kontaktu.

 

Automat paszowy