adresBorszewice Cmentarne 30A, 98-100 Łask

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon 601 689 023 

Telefon 781 234 343

Mibex – wyposażenie chlewni i usługi dodatkowe

Silos przy chlewie

Dystrybucja produktów to nie wszystko

Oferta Mibex obejmuje przede wszystkim produkty będące obowiązkowym wyposażeniem budynków inwentarskich. Proponujemy Państwu między innymi: okna inwentarskie, wloty powietrza do chlewni i poidła dla trzody chlewnej, czyli elementy, bez których trudno sobie wyobrazić jakikolwiek budynek inwentarski. Specjalistyczny sprzęt oznacza także potrzebę skorzystania z profesjonalnie świadczonych usług serwisu przez fachowców.

Doradztwo

Nie wiecie jakie kojce porodowe dla macior są Państwu potrzebne? A może macie problemy z wyborem poideł miseczkowych? Pomożemy zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku. Świadczymy profesjonalne usługi doradcze.

Projektowanie budynku i technologii w DraftSight

Zarówno wyposażenie budynków inwentarskich, jak i sam obiekt budowlany wymagają przenikliwego spojrzenia osoby, która zna się na ich specyfice. Zaufaj naszym specjalistom.

Transport towaru

Przewiezienie zakupionego wyposażenia chlewni to nierzadko duże wyzwanie logistyczne. Warto przy tej okazji zastanowić się nad zleceniem profesjonalistom przewiezienia kojców dla loch czy rusztów betonowych dla trzody.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Niestety, każdy typ wyposażenia budynków inwentarskich może ulec uszkodzeniu. W takich chwilach bardzo pomocny będzie nasz serwis. Silosy paszowe albo wloty powietrza lub inne elementy chlewni nie są już w takim stanie, jak na początku? Zgłoś to nam, a postaramy się temu jako zaradzić.

Profesjonalny montaż zakupionego sprzętu

Bez względu na to, czy kupujecie ruszta plastikowe, czy też zwykły dozownik do leków, nieodzowna może być pomoc fachowców w czasie montażu. Oferujemy fachową instalację różnych elementów wyposażenia budynków inwentarskich.